Altez Elektronik Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Altez Elektronik Aydınlatma, 2004 yılında acil durum aydınlatma ve yönlendirme armatürleri üretimi ve ticareti amacı ile kurulmuş bir limited şirkettir. Binaların yönlendirme ihtiyaçlarına cevap vermek ve aydınlatma problemlerine çözüm sunmak firmamızın ana ilkesidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile mühendislik ve ar-ge çalışmalarını eksiksiz müşterilerine iletmeyi amaç edinmiştir.

Tüketicinin bir aydınlatma firmasından beklediği profesyonel hizmeti, satış ve satış sonrasında da kusursuz bir şekilde sağlayabilmek için, Altez’'in dinamik çalışanlarımızla bitmez enerjimizi sunuyoruz. Satış ve satış sonrasındaki amacımız: Hizmet verdiğimiz müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin, acil aydınlatma ihtiyaçlarının karşılanmasından öteye gitmesi ve sağlam bir dostluğa dönüşmesi. Böyle bir ilişkinin kurulabilmesi için gereken ortamı, verdiğimiz kusursuz hizmetle ve üretimini yaptığımız yenilikçi tasarımların yarattığı çözümlerin, ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamasıyla oluşturuyoruz.

Teknolojinin gelişimini önemle izleyen Altez, müşterilerini teknolojinin olanaklarından en kısa zamanda faydalandırmak için her türlü çalışmayı müşterilerine ulaştırır. Ürettiğimiz ürünlerde optik verimliliğe, estetik görünüme, montaj kolaylığına, mekanik ve meteorolojik þartlara dayanıklılığa, elektriksel uygunluğa, işletme ve bakım kolaylığına, verimlilik ve tasarrufa dikkat etmekteyiz.

Armatür üretiminin her istasyonda kaliteye önem veriyor ve standart kalite kontrolü yapıyor olmasına karşın, bütün ürünlerimizi tek tek çalıştırarak %100 kalite kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Kalite sistemimiz dünyan önde denetleme kuruluşu olan ICS tarafından ISO 9001:2015 standardına göre sertifikalandırılmıştır. Kullandığımız tüm komponentler dünya standartlarında ve dalında iyi olan firmalardan Altez markası doğrultusunda imal ettirilir.

Altez’in üretmekte ve müşterilerine sunduğu ürünler şunlardır:

  • Acil durum yönlendirme armatürü
  • Acil durum aydınlatma armatürü
  • Acil durum aydınlatma kiti
  • Kombine acil durum ayd. kiti
  • Radar Sensör
  • Radar Sensörlü Armatür
  • Radar Sensör Acil Armatür

Kurulduğu günden beri devamlı gelişme ve yatırım yapan Altez, İstanbul Sultanbeyli’de kendi 2500m² kendi tesisinde 17'si beyaz toplam 48 personel ile üretim yapmaktadır. Yapılmakta olan 3600m²’lik ikinci tesisi Orhanlı'da 2018 yılı içinde yeni ürünlerin seri imalat ile hizmete girecektir. 10 Yılda yirmibeş kat büyüyen Altez, 2015 hedefi yllık 10.000.000$ ciro, günlük 1000 Exit, 1000 Kit, 1000 Led Armatür ve 1000 Sensör üretebilmektir.

Yurtdışında pek çok projeye imza atan Altez, bu ülkelerde organize olarak Altez markası ile dünya markası olarak gelişme eğilimi ve azmindedir.