Altez Electronik Aydınlatma Ltd.Şti.

Altez Elektronik Aydınlatma Limited Şirketi 2004 yılında acil aydınlatma ve yön aydınlatma levhaları üretmek amacıyla kurulmuştur. Ana prensibimiz, deneyimli mühendislik ve Ar-Ge'miz ile dünya çapında kabul edilebilir Maliyet-Fayda oranı ile binaların ihtiyaçlarına göre aydınlatma ve yönlendirme ile müşterilere eksiksiz çözümler sunmaktır.

Dinamik bir şirket yapısı sunmakla birlikte, ekiplerimiz ürünlerimizi kullanmadan önce ve kullandıktan sonra tüketicinin beklentilerini tamamlamak için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bu doğrultuda her müşterimize ortak olma bilincini taşıyoruz. Mükemmelliğin doğamıza yayılmasıyla mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz, ayrıca tüketicinin beklediği ihtiyaçları tam olarak yerine getirebiliyoruz.

Altez Elektronik günümüz teknolojisindeki gelişmeleri takip ederek hızlı bir şekilde tüketiciye ulaştırmaktadır. Optik verimlilik, estetik görünüm, montaj kolaylığı, dayanıklılık, mekanik ve meteorolojik şartlar, elektriksel uygunluk, işletme ve bakım kolaylığı ilkeleriyle üretim yapıyor, sürekli verimlilik ve tasarrufa odaklanıyoruz.

Tüm prosedürlerde, yüzde 100 kalite kontrolü sağlayan her üretimi tek tek kontrol ederek kaliteye ve standartlara uygun testlere özen gösteriyoruz. Kalite sistemi, dünyanın tanınmış denetim kurulu SYSTEM-ER tarafından ISO 9001-2015 olarak sertifikalandırılmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği politikasını tamamen karşılıyoruz. Kullandığımız tüm komponentler dünya standartlarında olup öncü markalardan temin edilmektedir.

Altez;

Acil aydınlatma armatürleri
Acil çıkış İşaretleri
Acil aydınlatma modülleri
Led driver
Armatürlü Radar Sensörü


Altez kurulduğundan bu yana yatırıma ve ürün geliştirmeye kesintisiz olarak devam etmektedir.

İstanbul – Sultanbeyli'de 2500 m2, Tuzla'da 3200 m2 olmak üzere 2 fabrikayla toplam 65 personel ve 20'si beyaz yaka çalışan mevcuttur. Büyüyen Altez'in 2024 hedefi: yıllık 12 milyon $ ciro acil aydınlatma armatürleri ve Led driver ürünleri üretmektir.