Misyonumuz

Sektöre öncülük etmek çok çalışmanın sonucudur.

ALTEZ olarak Ar-Ge'de öncü olmayı, verimli ve hızlı üretkenliği, pazarın ihtiyaçlarını uzun ömürlü ve ekonomik tüketim malları ile karşılamayı hedefliyoruz.

Satış sonrası tüketici memnuniyetini ilke edinir ve dünya çapında yaymak isteriz.

Ayrıca ekiplerimizi geliştirerek, çevreye özen göstererek tüketicilerin, tesisleri müşterilere zamanında teslim ederek tedarikçilerin güvenini ve memnuniyetini koruyoruz.

Vizyonumuz

Altez'in kültürünü, ürün gamını zamanla geliştirerek yurt içi ve yurt dışı pazarına hizmet etmek, teknolojiyi verimli kullanmakla doğru orantılı olarak küresel ölçekte gelişme sağlamak gibi birçok boyuttan oluşturmaktadır. zamanında”, finansal olarak bilimsel kalıpları takip ederek pazarda istikrarlı bir şekilde büyümek, yaratıcı ve yenilikçi olmak, müşteri dostu ilkelerden taviz vermeden hedeflere ulaşmaktır. Bu boyutların rehberliğinde kaliteli bir marka olarak anılmak istiyoruz.

Kalite politikamız da aşağıdaki esaslara dayanmaktadır.

Dahil olduğumuz tüm projeleri, çelişkilerden ve hatalardan kaçınarak, standartları yaşatarak dürüstlük, sistematik ve profesyonel bağlılıktan ödün vermeden bitirmek.
Bizi pazarda lider konuma taşıyacak müşterilerimize üstün kaliteyi sunmak ve tedarikçilerimiz ile uzun vadeli ortaklıklar kurarak çalışmak.
Periyodik olarak çalışanlara eğitimler vererek şirkette aktif rol almalarını desteklemek.
“Kalite Yönetim Sistemi” ilkelerini takip etmek ve Ar-Ge araştırmaları ile işbirliği yapmak.